Меню
 
 •  
   
  Новини
   
  28.11.2011
  Інформаційний лист

   

  Шановні колеги!

  далі
   
  Посміхнись
  • Сила волі - це коли тобі говорять, що не треба, а ти робиш!  • Наша адреса:
   36002, м. Полтава, вул. Навроцького, 7, 9, тел. +38-0532-53-24-01, e-mail: info@stomatolog-umsa.poltava.ua

   
   

   
  Ласкаво просимо!
   
   
  Головна сторінка | Кафедра пропедевтики ортопедичної стоматології

  Українська медична стоматологічна академія

   Історія вищої стоматологічної освіти та науки на Полтавщині починається з 1967 року, коли було створено Полтавський медичний стоматологічний інститут.
   

  Необхідність допомогти студентам у поглибленому і повноцінному засвоєнні знань при вивченні стоматологічних дисциплін обумовило прийняття у 1991 році Радою Полтавського медичного стоматологічного інституту рішення про реорганізацію кафедри ортопедичної стоматології та створення самостійної кафедри пропедевтики ортопедичної стоматології.   
   

  Протягом свого 20-річного існування розширювалась і вдосконалювалась навчальна база кафедри, впроваджувались у навчальний процес розроблені на кафедрі методичні матеріали, зростала наукова і громадська діяльність, що потребувало значних зусиль та наполегливої праці всіх співробітників кафедри. За цей період кафедра зайняла достойне місце серед кафедр академії, завоювавши повагу як сучасна навчально-науково-лікувальна база стоматологічного факультету.
   

  20-й ювілей кафедра святкує на порозі значних змін у державній освіті, при яких виникає невідкладна потреба у налагодженні високопрофесійної діяльності педагогічно-наукових працівників та умов для творчої самореалізації кожного студента, вихованні покоління людей, здатних ефективно навчатися і плідно працювати для забезпечення престижу української вищої медичної школи на світовому рівні.


  Ректор Вищого державного навчального закладу України
  «Українська медична стоматологічна академія»,
  Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор В.М. Ждан