Блог магістра - Як стати магістром - на допомогу магістрам
Понеділок, 02.01.2012, 14:49

Робимо магістерську роботу

Вітаю Вас Гість |
Меню сайту
stats
Пошук

Фото А вто Р итет Профессиональная автошкола. Главная. Главная.

Форма входу
E-mail:
Пароль:
Статті
Нові файли
Не знаю, якою зброєю будуть
воювати у третій світовій
війні, але у четвертій у хід
підуть палиці та каміння.

А. Ейнштейн
Переглядів: 98 | Додав: ped4enko | Дата: 22.03.2011 |

Користь, яку вчений як такий
приносить нації, вимірюється
кількістю нових знань, якими
він її збагачує.

Дж. Максвелл
Переглядів: 97 | Додав: ped4enko | Дата: 22.03.2011 |

Для того щоб успішно змусити себе займатися самостійною роботою в першу чергу необхідно точно спланувати свій робочий час. Виділити 3-4 години на день для самостійної роботи - саме цей час необхідний для вивчення та аналізу додаткового матеріалу.Матеріал треба не тільки побіжно прочитати, найголовніше його зрозуміти!! Планувати свій розклад слід не на весь рік, а на семестр (розклад як правило складають на один семестр вперед), а також обов'язково щодня з вечора наступного дня (для оперативної коригування).

Увечері кожного дня також слід підводити підсумок вашої самостійної роботи. Необхідно уважно перевірити чи все зроблено за вашим планом, якщо що то не зроблено обов'язково виділіть додатковий час для завершення роботи, а також подальші чому це не зроблено, і що необхідно зробити щоб подібне не сталося повторно.

Переглядів: 125 | Додав: ZIDAN | Дата: 17.02.2011 |

Практично для будь-якого виду бізнесу презентація є невід'ємною частиною. Презентація - не тільки відмінний спосіб продемонструвати вашу пропозицію, але й гарний спосіб заявити про себе. Питання полягає в тому як провести презентацію максимально ефективно і інформативнішою.

Підготуйте грунт для презентації.

Для початок необхідно представитися, це допоможе зробити презентацію менш офіційною і сухий, все таки презентація це якогось роду шоу. Навіть у випадку якщо ви виступаєте не один, уявіть всю свою команду. Це добре розрядить обстановку і люди встигнуть підготуватися для спілкування.

Після того як ви представилися перед аудиторією необхідно провести короткий огляд вашого продукту (чи пропозиції). Можна розповісти історію створення, призначення продукту (цілі речення). Короткий огляд не варто розтягувати більш ніж на 3-5 хвилин, якщо короткий огляд буде тривати довше, ваші слухачі втратять увагу та інтерес до вашої презентації.

Після огляду необхідно коротко розповісти структуру вашого виступу. Робиться це для того, щоб ваші слухачі мали уявлення про хід вашої презентації, могли заздалегідь готувати вам питання, а також могли орієнтуватися у вашому доповіді.
Вся підготовка до основної частини не повинна займати більше 5-7 хвилин, інакше слухачі занудьгують.

Говоріть повільно і виразно.

Виступаючий людина повинна говорити виразно і зрозуміло. Під час презентації багато доповідачів роблять величезну помилку не роблячи пауз в...

Прикріплення:
Переглядів: 236 | Додав: ZIDAN | Дата: 17.02.2011 |

Дистанційне навчання - коли то це вираз було незрозумілим навіть для багатьох професорів (не кажучи вже про звичайних людей), було багато суперечок з приводу того, що дистанційне навчання м'яко кажучи марна трата часу.

Але час показав що таке навчання має право на існування, адже не дарма швидко розвиваючі країни моментально взяли на озброєння новинку і активно використовують таку форму навчання.

Особливо дистанційне навчання користується попитом серед людей у яких немає можливості не те що ходити кожен день на пари (очне відділення), а навіть приїхати здати сесію (заочне відділення). Пенсіонери, домогосподарки, інваліди та працюють співробітники все частіше і частіше обирають саме таку форму навчання.

Переваги дистанційного навчання полягає в тому, що ви можете самостійно вибирати час навчання, фахівця який вам буде викладати, ціна для багатьох також має важливе значення, адже для дистанційного навчання не потрібно платити за дорогу оренду приміщення. Потрібен лише комп'ютер і підключення до інтернету.

На закінчення варто сказати що дистанційне навчання - відмінна альтернатива класичному навчання. Уже зараз з'являється немаленька конкуренція між дистанційним і класичним навчанням.

Переглядів: 138 | Додав: ZIDAN | Дата: 03.02.2011 |

Чи важко здавати усний іспит? Ви напевно посміхнетеся почувши таке питання. Адже з одного боку не має значення як проходить іспит, усно, письмово або тестом. Але якщо подивитися з іншого боку, то відразу стане ясно що усний іспит набагато складніше, в порівнянні з іншими різновидами іспитів.

Такий висновок можна зробити тому що, під час усного іспиту, ви не тільки показуєте свої знання, але і складаєте іспит на вміння правильно говорити.

Природно найголовніша складова іспиту, це ваші знання. Але багато чого залежить ще й від того, як ви ладнаєте з людьми. Адже навіть у випадку якщо ви знаєте предмет не дуже добре, завжди є шанс списати з наперед приготованою шпаргалки, вивчити і все розповісти.
У разі ж якщо у вас є проблеми зі спілкуванням, шанс здачі усного іспиту прагнути до нуля. Адже на усному іспиті важливо не тільки знати, необхідно ще дохідливо піднести ці знання викладачеві.

Для того щоб усний іспит пройшов для вас максимально комфортно, вам необхідно в першу чергу добре виспатися. Лягти спати краще за все як можна раніше, щоб бути максимально бадьорим під час іспиту.

У разі якщо раптом ви недостатньо добре виспалися, вранці варто випити чашку підбадьорливого, смачного, гарячої кави. Але не більше однієї кухлика, адже велика кількість кофеїну, викликає сонливість, що не може не дуже добре позначитися на екзамені.

Отже...

Переглядів: 147 | Додав: ZIDAN | Дата: 03.02.2011 |

У житті часто буває, що людина закінчивши університет або інститут і влаштувавшись на роботу за своєю спеціальністю раптом усвідомлює що це не його. Ну не лежить душа до такої роботи. А якщо це підкріплено додатковими проблемами .... Іноді зарплата маленька або нецікаву роботу.

Бувають розбіжності з'являються в колективі, в загальному з упевненістю можна сказати що причини як правило є і вони досить важливі.
А якщо раптом вийшло що колись, під час вступу, професія була затребувана, а через п'ять років виявилося що всі вакансії зайняті і таких спеціалістів як ви величезна кількість.

У таких ситуаціях нерідко виникає думка про другу вищу освіту.

У даний момент другу вищу освіту безкоштовно можуть законно отримати тільки військовослужбовці-контрактники, які відслужили в збройних силах більше 15 років. Для тих хто не служив і служити не збирається необхідно умовити керівництво підприємства оплатити навчання. Якщо ж керівництво не умовляти, вам доведеться оплатити навчання з власної кишені.

Здобути другу вищу освіту не тільки корисно але й вигідно, тому що вам не доведеться вчити все по новий, всі ваші раннє здані предмети з'являться в заліковці автоматом. Вам залишиться лише здати відсутні заліки та іспити. Термін навчання для отримання другої вищої освіти становить 2 роки на очній формі навчання і 2,5 - 3 рок<...

Переглядів: 217 | Додав: ZIDAN | Дата: 30.01.2011 |

Конспектування буває різним

Прийнято вважати, що учні вузів якісніше і більше конспектують, ніж школярі. Але у випадку, коли учень старших класів захоче навчитися конспектувати саме зараз, для нього це не складе ніяких проблем. Навпаки, навички оптимальної структуризації своїх записів будуть вагомим чинником у підготовці до навчання в інституті.

Конспектування по Корнельському методу. Такий метод вперше був використаний в Корнельському університеті, звідси і його назва. Сторінка ділиться на основне поле і досить велике поле для приміток ліворуч. У головному полі пишеться вся лекція, а в полі приміток, після перечитування основного тексту, робляться позначки основних ідей, ключових слів та інших важливих нюансів. Як правило, поле для приміток буде близько двох з половиною дюймів (трохи більш 7 см), звідси випливає, що простір аркуша буде у форматі А4. Подібні зошити для конспектів продаються в більшості канцелярських магазинів.

Поле для приміток це також поле і для власних думок. Від можливої кількості ваших згенерованих думок з приводу лекції, залежить і обсяг місця для їх конспектування, так що буде не зайвим використовувати другу сторону листа, як все теж поле для приміток. Хоча є й інший варіант - конспектуйте на обох сторонах аркуша, але з немаленькими проміжками між записами кожної лекції.

Вивчайте конспект лек...

Переглядів: 223 | Додав: ZIDAN | Дата: 30.01.2011 |

Всі знають, що слово «економіка» (якщо брати точний переклад з грец. Мови) означає «управління будинком». І справді, протягом багатьох років, під економікою розуміли раціональне правління домашнім господарством, витратами і доходами сім'ї. Головним тут було вміння не витрачати більше коштів, ніж заробляєш. Звідси і з'явився епітет «економний», або по-іншому розважливий, дбайливий.


Зараз економіка
, зрозуміло, не може обмежитися заощадженням «копійок». Вже з мистецтва зниження витрат вона перетворилася на мистецтво підвищення багатств. І численні експерти, зайняті в цій сфері, займаються, якщо говорити в загальному, застосуванням і розробкою різноманітних методів, які спрямовані на те, щоб діяльність економіки була ефективною. Робота економістів актуальна скрізь, де потрібно розрахунок і планування фінансових операцій, аналіз усієї діяльності підприємства, контроль за витрачанням коштів. І все це рухається до ключової мети - зробити підприємство прибутковим, тобто досягти, щоб воно стало приносити прибуток, а не збитки.

З цієї причини і високі запити до економіста. Він зобов'язаний володіти хорошим теоретичним багажем, для того, щоб розбиратися в законах економіки та правила розвитку суспільства як такого, вміти розбирати статистичні дані і давати їм правильну інтерпретацію, вміти думати не просто у відповідність до законів логіки, а...

Переглядів: 330 | Додав: ZIDAN | Дата: 30.01.2011 |

Можливо, ти прийдеш на промислове підприємство, і станеш проводити моніторинг всіх технологічних процесів, при цьому, з'ясовуючи, що фабрика або цех «вдихає» і яку саме гидоту намагається «видихнути». Тут ти будеш брати участь у вдосконаленні та розробці обладнання, яке покликане охороняти навколишнє середовище. «Це вкрай земна спеціальність, в ній майже немає місця для романтики», - так говорить завідувачка кафедри промислової екології.

Інша область застосування твоїх сил - це організаційно-управлінська. Припустимо, у міському комітеті з захисту екології, де ти будеш здійснювати нагляд за всією екологічною діяльністю підприємств. Зазвичай подібні організації є в рамках бюджету з витікаючими звідси розмірами оплати. Однак, як не дивно, майже всі майбутні екологи практично не турбуються про свою зарплату. «Це робота буде корисна майбутнім поколінням», - говорить одна з альтруісток.

Якщо ти вже бачиш себе
в кріслі міського еколога, то май на увазі: зараз часто відсутні чіткі механізми для реалізації Закону про охорону навколишнього середовища, та й комітети з екології часто абсолютно безсилі. Ось тут і потрібен буде твій бійцівський характер і стійкий характер! А звідси - вже крок до великої політики. Оскільки в багатьох країнах саме партії «зелених» роблять всю погоду в суспільстві. Щоправда, це не можна сказати про Росію. О...

Переглядів: 138 | Додав: ZIDAN | Дата: 30.01.2011 |

1
-->
Пошук
Календар
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

  • фото Полтава
  • хмарка магістра
    © Pedchenko 2009-2012Хостинг від